Bildiri

Aşağıda isimleri sayılan internet kaynakları mevzuata aykırı bir şekilde FIBOGROUP ticari markası ile logosunu kullanma ve dolandırıcılık faaliyetinde bulunmuşlardır.
 

Adı geçen internet kaynakların Uluslar arası finans holdıng FIBOGROUP ile herhangi bir bağlantısı olmadığına dikkatinizi çekeriz.

 

İşbu internet kaynaklarda FIBO Group Ltd, adına yayımlanan bilgilerin yanısıra bu internet kaynaklar ile ilişkili şahısların bulunduğu FIBO Group Ltd, temsilcileri olduklarına dair ididalar gerçeği yansıtmamaktadır.

 

Şu anda dolandırıcılık faaliyetleri ve FIBOGROUP'un şirket logosu ve tescilli ticari markasının yasa dışı kullanımına karşın önlemler alınmaktadır.
 

Fiili ve potansiyel müşteri ve ortaklarımızdan doğrulanmış bilgi ve lisanslı finans hizmetlerimizi almak için yalnızca FIBO Group Ltd resmi sitesine başvurmaları rica olunur.
 

Bu tür durumlar hakkında bilgi aktarmanız için minnettar olacağız. Bizi [email protected] e-posta vasıtasıyla veya resmi sitemizdeki çevrim içi chat platformundan bilgilendirebilirsiniz.


  • International Financial Holding EurSwiss  (eurswiss.com)
  • www.fiboda.com
  • www.fibodc.com
  • britscapital.com
  • www.fibotraders.com
Önemli bildiri
"Devam" düğmesine tıkladığınızda Kıbrıs’ta kayıtlı olup CySEC tarafından düzenlenen bir şirket olan FIBO Group Holdings Limited tarafından işletilen web sitesine yönlendirileceksiniz. Lütfen bağlantı aracılığıyla İşletme Şartları hakkında bilgi edinin. Bu sayfada kalmak için "İptal" düğmesine tıklayın.